نگاهی در آسمان!

 

امشب بر این اوج.. همه شهر زیر پای من است.... و در برق خیره چشمانم  هزاران هزار.. چراغ روشن.... روبرویم دختران و پسران زیباروی در کنار هم... یکی دست در دستان محبوبش... دیگری چشم در چشمان محبوبش... و من آرام وتنها... با لبخند مهتاب.... به چراغ های روشن شهر زیر پایم مینگرم... آری بی هیچ تعلقی.. لحظه ها... دقیقه ها... ساعت ها.... فقط و فقط به تو می اندیشم... به لطافت لبخند بی مثالت که در هیچ قاب زیبایی نمی گنجد... به لطافت گیسوانت که در هیچ مرغزار سبز و خرمی اینچنین نرم و مخملین.. وجودی را نوازش نمی دهد... به بوی عطر نفسهایت که در هیچ کلبه احساسی نمی گنجد.... آری من همچنان با لباسی سبز... همه این شهر بی انتها را مینگرم... بی آنکه صورتم را برگردانم.. سرزمین گرم دستانت را در وسعت دستانم احساس می کنم و آن دم لبخندی ملیح بر غنچه لبانم نقش میبندد... امشب بر بلندای قرار با تو بودنم... پس بگذار..در موسمی که همه واژگانم عطر حضورت را فریاد میزنند....  درین اوج.. همه شهر به صدای قلب بی قرارم گوش جان بسپارند... آری سحر نزدیک است و من همچنان در این سیاهی شب تا خود سپیده صبح .. طلوع مشعل آمدنت را به احتزاز در می آورم...

 

دفتر دلم را در وزش نسیمی سپید میگشایم و در برق چشمانم مینگارم کلماتی را که با قلم سبز دلم در هیاهوی التهاب وجودم بی تابی می کنند.

دلنوشت:

(( مینوازم و مینوازم درین سکوت شب با خنکای نسیم.. لطافت وزش خوش الهان حضورت را... مینوازم و مینوازم چون نم نم باران... لذت رحمت بارش  قدومت را.... ))

/ 9 نظر / 17 بازدید
پريا

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قطار موهبت هایت خداوندا مرا مگذار تنها لحظه ای حتی . .

لینا

و در این شهر سرد با قلبی آکنده ازدرد گاهی میشود لمس احساس کرد... در ژرفای حضورسرد حضوردقاقیق رامی توان فراموش کرد...

..........

دیگر نتوان، مهر تو نادیده گرفتن دیگر نتوان دل از آن چشم گرفتن دیگر نتوان گفت به این دل، صبوری دیگر نتوان برد، از این لب، تبسم مجنونی اگر تو، لیلای توهستم شیرین تو باشم، فرهاد من هستی؟ برخیز بهارم که پاییز به سر شد برخیز که این دل، امیدش به وصال است برخیز فراغت در این ورطه مرا کشت برخیز هوایم که بی تو امید نفسی نیست

یغمایی (مجله روزهای زندگی)

درود بر نفس پاک واژه های مهندس کیوان!! [گل]

هستي

وبلاگت عاليه

pegah

inam dooooooos daram

تینا

نکته کنکوری! لپ تاپ کیوان ASUS هستش [نیشخند]