نشو عاشق!!!!!!!!

نشو عاشق حتی اگر هیچ عشقی جز خدا.. جز خانواده ات درین دنیای پر از دختر و پسر نبود.. اگر ارزشت تنها با  بیان  جمله دوستت دارم یا من عاشقت هستم بود.. اگر دست سردی بر دستانت بود و نگاهی به این و آن... اگرکسی تورا به خاطر ظاهرت ... به خاطر سوادت.. به خاطر قدت.. به خاطر خودروی شخصیت... به  خاطر ویلایت کنار زد..

من عاشق قلبی پر تپشم... کسیکه مرا برای خوم دوست  خواهدداشت کسی که از اعماق وجودش دوستم خواهد داشت... کسی که با من تجربه خواهد کرد حس زیبای خوشبختی را.. کسی که جز من نتواند با هیچ کسی باشد و بماند..

خسته ام از عشق های این دنیا...   از قلب های مجازی... از صدای بوق خوشکله بپر بالا... از آغوش های موقتی... از صدای میس کالهایی که در کنار قلبی معصوم به گوشی آلوده ای بیاید و نگاه نامردانه آن لحظه... خسته  از لبخند هایی پر از حس نامردی... خسته شدم از دیدن عشق های یک طرفه دیار سرزمینم و قلبی که روزی شکست خواهد شد!! لعنت بر قلب های نامرد.. لعنت!!

/ 8 نظر / 14 بازدید
آسمان آبی

درست میشه...

نازلی

عاشقی یاد گرفتنی نیست هیچ مادری گریه را به کودکش یاد نمی دهد عاشق که بودی دست کم تشری که با نگاهت می زدی دل آدم را پاره نمی کرد مهم نیست من که برای معامله نیامده ام اصل مهم این است که هنوز تمام راه ها به تو ختم می شوند وتو در جیب هایت تکه هایی از بهشت را پنهان کرده ای نوشتن فقط بهانه ای است که با تو باشم اگر چه این واژه های نخ نما قابل تو را ندارند … [گل]

کیوان

باز هم می گویم... سلام بر لطافت لحظه های زندگی... سلام بر آسمان... سلام بر فرشتگان

ترانه

سلام .این نوشتتون خیلی پرمعناست من یاد این شعر انداخت.یادمان یاشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سرو پایی نکنیم .واقعا تو این دوره زمونه دوست داشتنها هم نم گرفتن علاقه رو با ابزارهای دنیوی معامله میکنن موفق باشید

behnaz

s.matne ghashangie.manam dg khaste shodam az eshghe ye tarafam

تینا

کیوان خدا چیکارت نکنه دیوونم کردی یه پستت رو میخونم شاد میشم یه پستت رو میخونم اشک میاد تو چشام . با این پستت اشک اومد تو چشام .

تینا

لعنت بر قلب های نامرد لعنت لعنت

تینا

رحمت بر قلب های مرد رحمت رحمت رحمت برشیر پاک و حلال مادران قلب های پاک